Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Политика

Міністерство інфраструктури оголосило конкурс на посаду керівника львівського аеропорту

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10490
Міністерство інфраструктури оголосило конкурс на посаду керівника львівського аеропорту
У понеділок, 19 жовтня, розпочинається конкурсний відбір на посаду керівника Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького.


Як повідомили 032.ua у прес-службі Львівської ОДА,  конкурс відбудеться у відповідності до порядку проведення відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств. Розкриття документів та захист конкурсних пропозицій проводитиметься одразу, на одному засіданні комісії Міністерства інфраструктури. Комісія після заслуховування конкурсних пропозицій відбирає від 2 до 5 фіналістів, кандидатури яких передає комітету з призначень Мінекономрозвитку, який після  розгляду на своєму засіданні обирає переможця.


Заяви для участі у конкурсі приймаються до 9 листопада включно.


 
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.