Сегодня: Среда, 08 Апреля 2020 года
Политика

Німецькі інвестори розглядають можливість збудувати на Львівщині завод з виготовлення кабелів

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   11963
Німецькі інвестори розглядають можливість збудувати на Львівщині завод з виготовлення кабелів

Німецька компанія з виготовлення кабельно-провідникової продукції для IT-сфери розглядає Львівщину, як майданчик для будівництва власного підприємства.


Про це йшлося, 10 липня, під час зустрічі представників німецьких інвесторів з першим заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Ростиславом Замлинським, повідомляє прес-служба ЛОДА.


Ми вважаємо, що інвестиції – це рушій, який пожвавить економічні процеси на Львівщині


В. о. голови правління ПАТ "Дойче Банк ДБУ " Роман Топольницький розповів, що німецька компанія має намір розмістити виробництво на території України. На цьому етапі представник німецького бізнесу вивчає потенціал області, бізнес-клімат та розвиток інфраструктури.


Перший заступник подякував німецькій стороні за те, що вони розглядають Львівщину як територію для вкладення інвестицій. "Ми вважаємо, що інвестиції – це рушій, який пожвавить економічні процеси на Львівщині, - сказав Ростислав Замлинський. - Львівська область є відкритою для ведення бізнесу та, щонайважливіше, безпечною".


Ростислав Замлинський наголосив, що ЛОДА готова надати інформацію про наявні об'єкти та ділянки, які підходитимуть під технічні характеристики та вимоги інвестора. Водночас він запевнив німецього інвестора у тому, що на Львівщині є потужний кадровий потенціал та необхідна інфрастурктура.


Окрім цього, сторони домовилися про зустріч з представниками німецьких та європейських компаній, що працюють на Львівщині.


В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.