Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Политика

«У Львові зростає загроза спалаху кишкових інфекцій», - Володимир Зуб (ФОТО)

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10145
«У Львові зростає загроза спалаху кишкових інфекцій», - Володимир Зуб (ФОТО)
Сьогодні Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР,  повідомив про ризики захворювання кишковими інфекціями, через сміттєву кризу у Львові.

«На сьогодні захворюваність на кишкову інфекцію у Львові не перевищує захворюваність у порівняні з аналогічним періодом минулих років. Проте та ситуація, яка склалася із вивезенням ТПВ і підняттям температури повітря загрожує виникненням спалаху кишкових інфекцій. Основним переносником збудників стають щури та мухи.

 Якщо із щурами у нас є засоби боротьби, то з мухами активних дій ми вжити не можемо. Дератизацію щурів проводять щодня, просто в режимі нон-стоп. Але з мухами ми нічого зробити не можемо. Пізніше вони можуть опинитись на кухні, в садочках, класах і так далі. В таких випадках ризик спалаху кишкових інфекцій у Львові значно зростає.

 Ми наближаємося до ситуації, коли місто потребуватиме введення стану підвищеної готовності, а, можливо, і введення надзвичайного стану», – вважає Володимир Зуб.


«У Львові зростає загроза спалаху кишкових інфекцій», - Володимир Зуб (ФОТО)

Він наголосив на тому, щоб кожен ретельно дбав за власну гігієну, аби не захворіти важкою недугою.


Нагадаємо, сьогодні мер Львова скликав позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо захоронення твердих побутових відходів зі Львова.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.