Сегодня: Вторник, 24 Апреля 2018 года
Политика

"Лише у 2017 році "Львівспецкомунтранс" на вивіз сміття витратив 100 мільйонів гривень", - депутат Валерій Веремчук

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10675
"Лише у 2017 році "Львівспецкомунтранс" на вивіз сміття витратив 100 мільйонів гривень", - депутат Валерій Веремчук
У четвер, 27 квітня, народний депутат та керівник фракції "Народний контроль" у міській раді Львова Валерій Веремчук, назвав шокуючі витрати комунального підприємства "Львівспецкомунтранс" на вивіз ТПВ із нашого міста.


Про це Веремчук розповів під час засідання сесії міської ради, інформує кореспондент сайту 032.ua.


Так, за словами пана Валерія у середу, 26-го квітня, у Львові віідбулося засідання бюджетної комісії, де обговорювали питання виділення грошей для виконання Меморандуму.


"Неприємною несподіванкою для всіх стала інформація, що ЛКП "Львівспецкомунтранс" вже витратив близько 100 мільйонів гривень. Це величезна сума! Вартість сміттєвого меморандуму для Львова за рік становить всього 70 мільйонів. Куда пішла така сума? На вивіз сміття чи пресувальні лінії, а може на щось інше? Це треба негайно з’ясувати, бо такі витрати просто не вкладаються у голові", - зауважив Веремчук.


Нагадаємо, кілька днів тому комунальники підприємства "Львівспецкомунтранс" незаконно вивантажили сміття на вулиці Шевченка у Львова. 


Читайте також на нашому сайті: 


Львів'яни розповіли про те, чи готові вони в майбутньому обрати мером гея: результати відеоопитування.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.