Сегодня: Среда, 22 Января 2020 года
Политика

"Ми домовилися тоді, коли це дійсно стало можливим", - Олег Синютка про підписання меморандуму щодо поводження з ТПВ у Львові

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9436
"Ми домовилися тоді, коли це дійсно стало можливим", - Олег Синютка про підписання меморандуму щодо поводження з ТПВ у Львові
Губернатор Львівщини Оле Синютка розповів, чому сміттєву кризу у Львові розпочали вирішувати лише через 11 місяців після трагедії на Грибовицькому сміттєвому полігоні.


Про це повідомляє кореспондент 032.ua.


Так, за словами Олега Михайловича, переговори між мерами міст, які в підсумку погодилися розблокувати сміттєві полігони для Львова, тривали впродовж останніх кількох днів. Влада намагалася робити цей процес непублічним, а остання зустріч із мерами відбулася у вівторок, 18 квітня. 


"Тому, внаслідок такої довгої, рутинної роботи, ми вийшли сьогодні на підписання. Якщо б такі домовленності були досягнуті швидше, то меморандум був ,b підписаний раніше. Затягувати цей процес - абсолютно немає сенсу. Сьогоднішній день - не пізніше, не швидше, а тоді, коли це стало можливим", - зазначив Олег Синютка.


Нагадаємо, що сьогодні, 21 квітня, у стінах Львівської ОДА відбулося підписання меморандуму про співпрацю між ЛМР, ЛОДА, Львівською облрадою та органами місцевого самоврядування щодо поводження з ТПВ, які утворюються у Львові. Згідно з документом, 19 міст на території Львівщини впродовж наступних 2 років будуть приймати сміття зі Львова на своїх полігонах. 


Більше про головні новини Львова читайте ТУТ
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.