Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Политика

У Львові суд арештував майно ринку "Санта-Барбара"

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9639
У Львові суд арештував майно ринку "Санта-Барбара"
Сихівський райониий суд Львова арештував  земельну ділянку та торгівельні павільйони ринку «Санта-Барбара», заборонивши їх використання.


Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, рішення суду пов’язане з  розслідуванням щодо незаконної реєстрації права власності на ці павільйони, інформує сайт 032.ua.


А сьогодні, 19-го квітня, прокуратура Львівщини подала до суду позов про скасування реєстрації права власності на павільйони ринку за ТОВ "Сихівська народна торгівля".


В рамках судового позову органи прокуратури зацікавилися земельною ділянкою на вулиці Антонича, , яку ТОВ "Сихівська народна торгівля" отримала у своє розпорядження для перенесення ринку "Санта-Барбара", павільйони якого заважали в реалізації проекту "Трамвай на Сихів". 


В прокуратурі вважають, що комунальне підприємство ЛОР «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» при реєстрації права власності за "Сихівською народною торгівлєю" порушило закон, оскільки не з'ясувало, що ця земельна ділянка належить ЛКП «Львівавтодору», а тому тут можна лише розташовувати торгові павільйони без реєстрації права власності.


"ТОВ «Сихівська народна торгівля» не могла завершити в 2011 році будівництво об’єкту нерухомого майна на земельній ділянці, яка, як об’єкт цивільних прав, сформована лише у 2016 році та первинна реєстрація прав на яку здійснена у 2016 році не за особою, яка звернулась із заявою про реєстрацію права власності на об’єкт нерухомого майна", - зазначають у прес-службі прокуратури Львівської області.


Читайте також на нашому сайті: 


У Львові хлопець зарізав молоду дівчину і вистрибнув з вікна сьомого поверху: фото з місця події.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.