Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Политика

"Нам зняли блокаду на тиждень, але я розумію, що з наступного нас знову будуть "затискати", - Андрій Садовий про ситуацію із вивезенням ТПВ

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10500
"Нам зняли блокаду на тиждень, але я розумію, що з наступного нас знову будуть "затискати", - Андрій Садовий про ситуацію із вивезенням ТПВ
Міський голова Львова Андрій Садовий під час сьогоднішньої зустрічі із журналістами розповів останні новини щодо вивозу ТПВ зі Львова.


Про це повідомляє кореспондент 032.ua.


Андрій Іванович зазначив, що ситуація станом на сьогодні залишається критичною, хоча завдяки спільним зусиллям обласної ради та правоохороних органів, Львів частково вдалося очистити від сміття. Однак Садовий впевнений, що незабаром місто знову може опинитися у сміттєвій блокаді, а міська влада досі не може підписати довгострокових угод із іншими полігонами країни.


"Вирішення проблеми поводження з ТПВ - це  проблема держави. В нас сталась техногенна біда і ми просимо, щоб нам не заважали і дали можливість нормально працювати і розвиватися", - зазначив Садовий.


Нагадаємо, що минулого тижня губернатор Львівщини Олег Синютка пообіцяв допомогти міській владі Львова із вивозом ТПВ та очистити місто за 3-5 днів. Читайте також на нашому сайті: 


Ти не повіриш: скільки заробляють заступники прокурора Львівської області.


Стало відомо, коли цьогоріч відбуватиметься Великодній ярмарок.

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.