Сегодня: Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Политика

Ні «кусючим» ковдрам, сумнівним подушкам і вафельним рушникам: на Укрзалізниці серйозні зміни

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   10156
Ні «кусючим» ковдрам, сумнівним подушкам і вафельним рушникам: на Укрзалізниці серйозні зміни
Войцех Балчун, керівник Укразалізниці, пообіцяв, що вже зовсім скоро ми не побачимо у потягах «кусючих» ковдр, сумнівного вигляду подушок та вафельних рушників.


Як він написав у себе на сторінці у Фейсбуці, на залізницю чекають серйозні зміни.


«Кусючі» ковдри і пір’яні подушки відправляємо в історію! Учора на правлінні затвердили новий порядок щодо постільної білизни та іншого інвентаря у потягах. Розраховуємо, що наш пасажир у найближчій перспективі забуде про зібгані, важкі, з грудками вати матраци та сумнівного вигляду подушки. Ковдри, що кусаються, поступляться місцем новим, із сучасних комфортних екологічних матеріалів. Відмовляємось також від літнього і зимового варіантів ковдр і переходимо на всесезонний формат» - зазначив він.

Він написав, що позбудуться і так званих, «вафельних рушників» старого зразка – замість них будуть махрові, якими зручніше та приємніше користуватися. Щоправда, не обіцяють, що разючі зміни стануться за один день, але поступово будуть заміняти весь інвентар.

В свою чергу керівництво просить зустрічного кроку – дбайливого ставлення до майна залізниці.Читайте також на нашому сайті:
У центрі Львова активісти мітингують проти забудови спадщини ЮНЕСКО: фото з місця події
ТОП-7 місць у Львові, де можна безкоштовно підтягнути розмовну англійську

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.