Сегодня: Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Политика

У Львові сміття із деяких майданчиків не вивозять уже три тижні

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10700
У Львові сміття із деяких майданчиків не вивозять уже три тижні
Станом на сьогодні у Львові 344 майданчики є переповненими, а це  28% майданчиків від загальної кількості.


Про це у коментарі 032.ua розповів  керівник департаменту житлового господарства ЛМР Сергій Бабак.


За його словами, сміття із майданчиків не просто не вивозять день або два. Подекуди сміття не вивозять із майданчиків уже три тижні.


"Ситуація, яка є, я вважаю є надзвичайно. За моєю ініціативою, її знову розглядали сьогодні на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Треба приймати якісь надзвичайної дії. Ми не маємо підтримки від області та уряду. Натомість ми маємо вражаючі факти, коли водіям перевізників блокують машини і погрожують навіть їх спалити", - зазначив Сергій Бабак.


Додамо, що сьогодні комісія ТЕБ та НС ще раз повторно звернулася по допомогу до комісії з надзвичайних ситуацій області і державної комісії, тому що йде потепління і є небезпека виникнення екологічних проблем надзвичайно високого рівня.  


Читайте також на нашому сайті: Французька компанія "Egis" за понад півмільйона євро допоможе Львову вийти із сміттєвої кризи
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.