Сегодня: Понедельник, 20 Января 2020 года
Политика

Модернізації - ні: депутати облради не підтримали ініціативу щодо модернізації шахт "Львівугілля"

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9129
Модернізації - ні: депутати облради не підтримали ініціативу щодо модернізації шахт "Львівугілля"
Сьогодні, 7-го березня, депутати облради під час пленарного засідання не підтримали ініціативу щодо модернізації шахт "Львіввугілля".


Про це повідомляє кореспондент 032ua.


Ініціативу під час пленарного засідання озвучив депутат від фракції "Свобода" в облраді Михайло Нискогуз, який запропонував своїм колегам негайно виділити кошти на модернізацію устаткування, засобів індивідуального захисту для шахтарів, та на екологічні проекти, пов’язані з ліквідацією наслідків закриття вугільних шахт ДП "Львіввугілля". Однак депутати таку ініціативу не підтримали. 


Нагадаємо, що 2-го березня, на шахті "Степова", стався вибух газометану, внаслідок якого загинули 8 гірників. 


Читайте також на нашому сайті: 


"Це просто якась диверсія", - голова Львівської ОДА Олег Синютка про роботи з укріплення дамби на Грибовицькому сміттєзвалищі (ВІДЕО).


На вулиці Княгині Ольги у ДТП потрапило три автомобілі: фото з місця події.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.