Сегодня: Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Политика

Для закупівлі медичного обладнання у Львові минулого року витратили 65 мільйонів гривень

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   8840
Для закупівлі медичного обладнання у Львові минулого року витратили 65 мільйонів гривень
У 2016 році управління охорони здоров’я ЛМР отримало від влади чи не найбільшу суму за всі попередні роки, для закупівлі медичного обладнання в міські лікарні.


Про це під час брифінгу розповів начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.


За його словами, впродовж 2016 року управління загалом отримало 65 мільйонів гривень на закупівлю нового обладнання у медичні установи.


"Ця сума є більшою ніж за всі попередні роки. Особливо нас "любили" депутати попередніх каденцій, коли нам виділяли 2,7, 3,9 мільйонів гривень. У 2016 році, нарешті, ця ситуація змінилась на краще", - зазначив Володимир Зуб.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, впродовж 2016 року у Львові відкрили нові кабінети фізичної реабілітації та  амбулаторії сімейної медицини. Крім того, у трьох медичних установах міста запрацювала система електронної реєстрації для пацієнтів. А до кінця 2017 року подібна система реєстрації працюватиме у всіх установах міста. 


Читайте також на нашому сайті:


У Стрию на Львівщині викрили наркобарона (ФОТО).


Стали відомі подробиці загадкової смерті чоловіка в Брюховицькому лісі.


Тест-драйв закладів Львова: йдемо їсти в піцерію, де найбільший вибір італійський страв.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.