Сегодня: Пятница, 06 Декабря 2019 года
Политика

Депутати обласної ради ліквідували шкірно-венерологічну службу Львівської області

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   8994
Депутати обласної ради ліквідували шкірно-венерологічну службу Львівської області
Тепер шкірно-венерологічниц диспансер, що вул. Коновальця, 1, планують об’єднати із шкірно-венерологічним диспансером №2, який розташований на  Замарстинівська, 83.


Про це під час сьогоднішнього пленарного засідання розповіла  т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, інформує кореспондент сайту 032.ua.


За відповідне рішення проголосувало 57 народних обранців.


Об’єднані шкірно-венерологічні диспансери працюватимуть без стаціонару. Так, за словами Микичак, це дане об’єднання дозволить скоротити мережу ліжкомісць на 80%, до того ж, збереже більше 2 мільйонів гривень обласного бюджету на рік. 


Крім того, департамент охорони здоров’я хоче створити у приміщенні на вул. Курдуби, 4 обласну лікарню відновлювального лікування, а приміщення по вул. Замарстинівська, 81 можуть залишити поліклінічний підрозділ та лабораторію.


Читайте також на нашому сайті: 


Неподалік Жовкви іноземець влаштував ДТП, внаслідок якої постраждав молодий чоловік.


Розпочалися роботи з укріплення дамби” - Володимир Гройсман про Грибовицьке сміттєзвалище.


На вулиці Богдана Хмельницького, 216 зіткнулись вантажівка та легковик: фото з місця ДТП.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.