Сегодня: Среда, 22 Января 2020 года
Политика

Вже завтра науково-експерта група у Львові остаточно вирішить, чи можна будувати сміттєсортувальний коплекс на Яворівщині

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9919
Вже завтра науково-експерта група у Львові остаточно вирішить, чи можна будувати сміттєсортувальний коплекс на Яворівщині
У вівторок, 14 лютого, влада міста отримає остаточний вердикт науково-експертної групи щодо земельної ділянки  на території колишніх гірничо-хімічних підпримств - Яворівського ДГХП "Сірка".


Про це у коментарі кореспонденту 032.ua розповів заступник міського голови Андрій Москаленко.


Нагадаємо, що наприкінці січня до Львова із робочим візитом завітав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. За його дорученням, губернатор Львівщини Олег Синютка  надав Львову земельну ділянку для будівництва сміттєпереробного заводу. 


А вже 30 січня мер Львова Андрій Садовий створив робочу групу, до складу якої увійшли найкращі експерти та науковці, які мали уважно вивчити земельну ділянку на Яворівщині щодо можливості будівництва там сміттєсортувального комплексу. Додамо, що вже є попередній висновок науково-експертної групи, невтішний для Львова - будувати сміттєперербний завод на Яворівщині не можна. 


Читайте також на нашому сайті: 


На вулиці Хімічній у Львові легковик зіштовхнувся із автобусом (ФОТО).


Сходи з друзями в кіно: ТОП-5 кінопрем'єр лютого, які покажуть у Львові (ФОТО+ВІДЕО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.