Сегодня: Понедельник, 20 Января 2020 года
Политика

У березні стане відомо, скільки Львів отримає грошей від Європейського банку, аби вирішити сміттєву проблему

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10489
У березні стане відомо, скільки Львів отримає грошей від Європейського банку, аби вирішити сміттєву проблему
У березні Європейський банк озвучить остаточну суму, яку отримає Львів на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, будівництво сміттєпереробного заводу та полігону для сміття.


Про це під час сьогоднішнього пленарного засідання повідомив міський голова Льввоа Андрій Садовий, інформує кореспондент сайту 032.ua.


"Я не знаю, якою буде співпраця з Європейським інвестиційним банком щодо будівництва заводу. На початок березня буде зрозуміло, скільки конкретно отримуємо. Потрібно 75 млн на видатки рекультивації, будівництво нового полігону і заводу. Кінцевого результату немає. Хочу вірити, що здоровий глузд переможе. У нас проблемна ситуація", - зазначив Садовий.


Читайте також на нашому сайті: 


"Російський шпигун у Львові хотів підірвати трамвай із людьми", - голова СБУ Львівщини Віктор Андрейчук.


Телішевський про спілкування із Садовим, вивезення сміття і Грибовицьку трагедію.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.