Сегодня: Понедельник, 20 Января 2020 года
Политика

Е-квитку бути: Верховна Рада ухвалила законопрек про електронний квиток у громадському транспорті

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   8909
Е-квитку бути: Верховна Рада ухвалила законопрек про електронний квиток у громадському транспорті
Сьогодні, 17 січня, депутати ВРУ в другому читанні проголосували за впровадження у громадському транспорті країни електронного квитка.


Як розповів у коментарі кореспонденту 032.ua представник "Львівавтодору" Сергій Журбенко, тепер е-квиток у Львові буде точно. А прийнятий сьогодні закон у стінах ВРУ, дозволяє органам місцевого самоврядування самостійно вирішувати порядок оплати, взаєморозрахунків та відносин між пасажирами та перевізниками. 


"Ми також брали участь в підготовці цього законопректу. Можна сказати, що він є таким собі зразком децентралізації, в якому усі положення нормально прописані",- зазначив Сергій Журбенко. 


Водночас, пан Сергій зауважує, що  співпраця із ЄБРР буде дуже складно, і впровадження е-квитка буде не таким швидким, як хотілося б. 


"Ми будемо проводити тендерні процедури вибору постачальників обладнання, який реалізує цей проект, за європейським законодавством, а це займе багато часу. Тому, ми очікуємо, що практична реалізація проекту розпочнеться у серпні цього року, а на початку 2018 року вже буде тестовий транспорт або маршрут, де буде працювати електронний квиток. І десь із середини 2018 року е-квиток запрацює повністю", - розповів Журбенко.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, 20 жовтня минулого року під час пленарного засідання Львівської міськради, депутати ухвалили рішення “Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова”. Обсяг та валюта кредиту – 10 мільйонів євро або еквівалент національної валюти за офіційним курсом Національного банку України на дату зарахування коштів на рахунок позичальника.


 Читайте також на нашому сайті: 

"Ціна за проїзд у комунальному транспорті не відповідає реаліям сьогоднішнього часу", - Андрій Садовий.


Поблизу Львова мікроавтобус зіткнувся із краном: фото з місця ДТП.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.