Сегодня: Понедельник, 20 Января 2020 года
Политика

Міськрада продовжує збір пропозицій щодо купівлі земельної ділянки під сміттєсортувальний комплекс

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   10815
Міськрада продовжує збір пропозицій щодо купівлі земельної ділянки під сміттєсортувальний комплекс
Львівська міськрада продовжила термін подачі пропозицій щодо купівлі земельної ділянки під сміттєсортувальний комплекс.


Про це сьогодні, 30 грудня, повідомили у прес-службі Львівської міськради. 


Прийом заявок триватиме до кінця січня. 


Додамо, що у листопаді цього року Львівська мерія оголосила про намір придбати за земельну ділянку для нового міського сміттєзвалища і будівництва там сміттєсортувального комплексу. 


Згідно з інформації, що опублікована на сайті Львівської міськради, земельна ділянка повинна бути розташована у межах Львівської області та мати площу 25-30 га.


Окрім цього, на сайті міськради зазначається, що у випадку набуття права користування земельною ділянкою від органів місцевого самоврядування – додаткове постійне відрахування місцевій громаді – 50 грн. за 1т  твердих побутових відходів. У разі спільного використання існуючого полігону ТПВ – рекультивація та подальша експлуатація полігону буде здійснюватися за фінансової підтримки Львівської міської ради та за  екологічними стандартами країн Євросоюзу під супроводом європейських фахівців.


У міськраді наголошують, що експлуатація нового полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу  буде здійснюватись  за проектом та за нормами,  які відповідають екологічним стандартам країн Євросоюзу і під супроводом європейських фахівців.


Як раніше писав 032.uaміськрада уже має 5 різних пропозицій від населених пунктів поблизу Львова, які готові продати землю під новий сміттєвий полігон
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.