Сегодня: Среда, 22 Января 2020 года
Политика

Ресторан "Хутірець" не змогли демонтувати з другої спроби: подробиці (ФОТО)

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   11261
Ресторан "Хутірець" не змогли демонтувати з другої спроби: подробиці (ФОТО)
Сьогодні, 30 грудня, представники управління юстиції Львівщини разом з виконавчою службою, та поліцією намагались демонтувати ресторан “Хутірець”, що на вулиці Боднарській, 4.


Яе повідомляє кореспондент 032.ua з місця події, в ході розмови сторона боржника представила ухвалу суду про зупинення виконавчого впровадження. В документі не було сказано чому саме зупиняють виконавчі дії.


“В державному реєстрі вказано, що на цій території знаходиться ресторан. Але є ще один витяг з державного реєстру, де вказано, що на цьому самому місці є і житловий будинок. В нас претензії тільки до державного реєстру. Як вони могли на одній ділянці зареєструвати два об’єкти?” - зазначив Жукровський.

Ресторан "Хутірець" не змогли демонтувати з другої спроби: подробиці (ФОТО)


В той же час власник наполягає на тому, що цей заклад – це житловий будинок, і аж ніяк не ресторан. Нібито це місце, де він приймає своїх гостей.


“Ресторану немає. Де ви бачите ресторан? Це житловий будинок”- стверджує Роман Михайлів.
Власник погоджується з тим, що “Хутірець” є незаконним.

“Мені здається, що у Львові не тільки один “Хутірець” незаконний, але резонансна справа тільки по ньому. А знаєте чому? Боя є президентом футбольного клубу “Львів”. Андрій Іванович хоче забрати спортивний комплекс “Сокіл”, який належить ФК “Львів”. Це все взаємопов’язано” - розповів власник “Хутірця” і президент ФК “Львів” Роман Михайлів.Ресторан "Хутірець" не змогли демонтувати з другої спроби: подробиці (ФОТО)


Суд призначив судове засідання на 10 січня і до з’ясування обставин зупинив виконавчі дії.


Ресторан "Хутірець" не змогли демонтувати з другої спроби: подробиці (ФОТО)


Як раніше писали 032.uа, 27 грудня, виконавча служба пробувала демонтувати незаконний ресторан. Тоді власники надали судовому виконавцю витяг із держреєстру майнових прав, у якому було вказано, що на тій ділянці стоїть не ресторан, а житловий будинок.Читайте також на нашому сайті:


Перевізники Львівщини обіцяють підняти тарифи з 10 січня
Перевір себе: Чи добре ти знаєш Львів?
Тест: що тебе чекає у 2017 році
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.