Сегодня: Пятница, 06 Декабря 2019 года
Политика

У Львові за 2-3 дні обіцяють прибрати сміття на вулиці Вернадського

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9997
У Львові за 2-3 дні обіцяють прибрати сміття на вулиці Вернадського
Сьогодні, 20 грудня, мер Львова Андрій Садовий здійснив поїздку на вулицю Вернадського, де напередодні активісти виявили несанкціоноване сміттєзвалище.


Про це мер розповів під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами, інформує кореспондент сайту 032.ua.


Так, за словами міського голови Львова, стихійне сміттєзвалище на вулиці Вернадського виникло на території ШРП Галицького району через те, що  Галицька районна  адміністрацією перевізника змінила перевізника сміття -  фірму "АВЕ". Наразі адміністрація домовляється про вивіз сміття із компанією "Грінера Україна", яка надалі буде займатись вивозом сміття.


"Директор департаменту житлового господарства Сергій Бабак отримав доручення провести службове розслідування за цим фактом і покарати винних. Така ситуація є недопустимою у Львові. Думаю, що за 2-3 дні сміття вивезуть, і ми забудемо про цю неприємну ситуацію", - зазначив Садовий.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, у понеділок, 19 грудня, у львівських ЗМІ з’явилась новина про те, що на вулиці Вернадського, що у Сихівському районі, знайшли незаконне сміттєзвалище, площею близько 1.5 га. 


Читайте також на нашому сайті: 


Італійське обладнання пресуватиме у брикети львівське сміття.


На Львівщині серед сміття знайшли новонароджене немовля.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.