Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Политика

Мер Львова Садовий розповів, що думає про вимоги перевізників, які хочуть підвищити тарифи на проїзд

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9675
Мер Львова Садовий розповів, що думає про вимоги перевізників, які хочуть підвищити тарифи на проїзд
Андрій Іванович відреагував на заяву перевізників, які напередодні заявили, що можуть підняти тарифи на проїзд у приватному громадському транспорті.


Про це повідомляє сайт 032.uaз посиланням на допис Садового на його офіційній сторінці у Facebook. 


Так, на думку мера Львова, говорити про підняття тарифів  на проїзд у приватному громадському транспорті міста можна буде лише після того, як львів’яни відчують покращення якості перевезень.


я не помітив суттєвого покращення якості перевезень


"У приватних перевізників я не помітив суттєвого покращення якості перевезень. В комунальному АТП - так. Середня зарплата на АТП набагато вища від мінімальної. Тому, коли перевізники кажуть, що підняти тариф необхідно через підвищення мінімальної зарплати із січня наступного року,  то цей привід - для неосвічених", - пояснив Андрій Іванович.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, у середу, 30 листопада, голова Львівської обласної організації роботодавців автомобільного транспорту  «Укравтотранс-Львів» Іван Велійка заявив, що підняття вартості проїзду можна буде уникнути, якщо ж з міського бюджету буде передбачена компенсація за перевезення пільговиків у розмірі 90 млн гривень.  


Зазначимо також, що  востаннє ціни на проїзд у міському транспорті змінювали 15 травня 2015 року. Тоді тарифи зросли з 2 до 4 гривень. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.