Сегодня: Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Политика

"Близько 10% сміттєвих майданчиків у Львові є переповненими", - Садовий

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10197
"Близько 10% сміттєвих майданчиків у Львові є переповненими", - Садовий
Мер Львова Андрій Садовий визнав. що у Львові є певні проблеми із вивезенням сміття із міста.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Так, за словами Андрія Івановича, сміття із деяких районів Львова не вивозять через те, що перевізники мають певні проблеми із вивезенням непотребу.


"Станом на сьогодні близько 10% сміттєвих майданчиків у Львові є переповненими, але перевізники обіцяють, що впродовж цього тижня владнають ситуацію", - зазначив мер Львова.


Також Садовий зазначив, що сьогодні він матиме зустріч із перевізниками, під час якої відбудеться серйозна розмова щодо вивезення сміття із міста.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, львів'яни вже більше тижня скаржаться не невивезена сміття із окремих районів міста. Зокрема, у смітті наразі потопає сихівський мікрорайон.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.