Сегодня: Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Политика

Керівник податкової у Львові задекларував більше 2 мільйонів гривень готівки

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10213
Керівник податкової у Львові задекларував більше 2 мільйонів гривень готівки
А от більшість майна головного податківця Львова у власності його батьків.


Це випливає з поданої декларації Ігора Кондро, який нині керує ГУ ДФС Львівщини. 


За інформацією, яку Кондро вказав у своїй декларації, впродвож минулого року посадовець заробив 69 000 гривень ( це лише зарплата). А от його дружина - а його дружина - Ольга Цицик, заробила трохи менше "всього" 51 000 гривень. До слова, пані Ольга працює інспектором у податковій Галицького району.


Щодо житлового майна, то головний податківець нашого міста задекларував  4 квартири. Але володіє пан Ігор лише однією із них - все інше належить його батькам та сестрі. Натомість, дружина Кондро володіє частиною квартири у Львові, а мама Анна Кондро має дві львівські квартири по 142,5 м2.


По місту Ігор Кондро пересувається на автомобілі "BMW 520D" (2011 року  випуску), але за інформацією головного податківця, іномарка належить його батькові. Ігор Кондро також задекларував готівкові кошти на загальну суму близько 2,5 мільйонів гривень – 23 тисячі євро, 65 000 доларів та 160 тисяч  гривень.


Читайте також на нашому сайті: скільки заробляє Садовий.


 


Галицький Андрій

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.