Сегодня: Понедельник, 20 Января 2020 года
Политика

Перевізникам компенсують всього 90 млн гривень за перевезення пільговиків

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   8926
Перевізникам компенсують всього 90 млн гривень за перевезення пільговиків
Цієї суми не вистачить аби покрити перевізникам усі витрати.


Про це сьогодні, 24 жовтня, розповів директор департаменту фінансової політики міськради Львова  Олег Іщук.


"Всі пам'ятають, як до нас приходили перевізники, протестували, пікетували. Але пільгові перевезення - проблема державного значення. Ми компенсуємо 90 мільйонів гривень за перевезення пільговиків. Але це дуже мала сума коштів, і проблема із перевезенням залишається і на наступний рік.  А держава ще й перекидує на місцеві бюджети свої видатки", - розповів Іщук.


Нагадаємо, як повідомляв раніше 032.ua, наступного року Львів може недорахуватися майже 700 млн гривень із міського бюджету. 


Читайте також на нашому сайті: з бюджету Львова віддадуть 321 млн гривень на кредитні борги комунальних підприємств міста (ФОТО).Галицький Андрій

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.