Сегодня: Понедельник, 20 Января 2020 года
Политика

Львівська область потрапила у трійку лідерів за інвестиційною ефективністю

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   11201
Львівська область потрапила у трійку лідерів за інвестиційною ефективністю
Львівська область підтвердила максимальну інвестиційну ефективність. За оцінкою рейтингового агентства "Євро-Рейтинг" вона перебуває у трійці лідерів серед регіонів.


Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.


Як йдеться у повідомлені, найвищі показники інвестиційної ефективності (ineА) поряд зі Львівщиною також продемонстрували Харківщина та Київщина.


Такі результати рейтингу агентство оприлюднило за даними 1-го кварталу 2016 року.


Загалом у рейтингу Львівщина набрала 228 балів та збільшила свої позиції за підсумками четвертого кварталу 2015 року (222 бали).


"Передові позиції нашій області забезпечила позитивна динаміка показників, які характеризують інвестиційну активність та соціально-економічний ефект від залучених коштів", - зазначили у прес-службі Львівської ОДА. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.