Сегодня: Пятница, 13 Декабря 2019 года
Политика

Садовий вирішив шаховий скандал на користь українськиї шахістів

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   11244
Садовий вирішив шаховий скандал на користь українськиї шахістів
До кінця сьогоднішньої доби усі спірні питання щодо шахового скандалу, який виник у Львові після проведення чемпіонату Світу з шахів, будуть вирішені.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі міської ради Львова.


Так, за словами міського голови нашого міста Андрія Садового, вирішити усі проблеми вдалося завдяки переговорам, які відбулися між містом та керівництвом ФІДЕ.


Ми побачили у цій ситуації хто є хто


"На сьогодні ми провели переговори з ФІДЕ. До кінця дня на сайті буде інформація про відновлення всіх рейтингів для наших чемпіонів, питання буде вирішено. Ми побачили у цій ситуації хто є хто. Така ситуація складається в країні, що місто Львів повинно захищати всю Україну. Але ми готові”, - заявив Садовий.


Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня Андрій Садовий звинуватив керівництво Федерації шахів у "свідомому саботажі", через несплату 60 000 євро на рахунок ФІДЕ.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.