Сегодня: Пятница, 06 Декабря 2019 года
Политика

В Україні за допомогою залізниці хочуть з’єднати Львів із трьома європейськими столицями

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9918
В Україні за допомогою залізниці хочуть з’єднати Львів із трьома європейськими столицями
Завдяки інвесторам із Китаю, українська влада хоче відкрити залізничне сполучення за напрямком Київ – Львів – Варшава – Берлін та Київ – Одеса. 


Про це повідомляє 032.ua з посиланням на видання "Новое время". 


Так, за словами, в.о. голови правління Укрзалізниці Євгена Кравцова, якщо проект в майбутньому буде реалізований, це дозволить значно збільшити швидкість сполучення між містами. Таким чином буде створено швидкісний транспортний коридор в Східну Європу, зазначає Кравцов.


Водночас, Директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк додає, що проект буде привабливим і для туристичних компаній.


"А от проект поїзду до Одеси, може і не окупитися, оскільки його доведеться повністю робити під європейську колію. Потрібно буде практично перекласти шлях", - каже Вовк.


Із аргумента Вовка не погоджується все той же Кравцов, який  не бачить проблеми у зміні колії, і наводить приклад високошвидкісного сполучення між Іспанією і Францією.


"Там використовується спеціальна система швидкої зміни колісних пар, яка дозволяє швидкісним поїздам практично без втрати часу проходити маршрут", - пояснює Кравцов.


Читайте також на нашому сайті: львівська залізниця» планує запустити прямі поїзди зі сполученням Львів - Варшава.


 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.