Сегодня: Понедельник, 20 Января 2020 года
Политика

Впродовж квітня у Львові демонтували 234 зовнішніх рекламних конструкцій

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   8658
Впродовж квітня у Львові демонтували 234 зовнішніх рекламних конструкцій
Конструкції були розміщені без відповідних дозволів на встановлення.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі міської ради.


Так, за словами директора КП “Адміністративно-технічне управління” незважаючи на рейди, підприємці нашого міста свідомо не дотримуються українського законодавства, через що потім змушені платити штрафи.


Зокрема, демонтаж таких конструкцій було здійснено за такими адресами: пр. Свободи, пл. Міцкевича, Галицька і Соборна, вул. Дорошенка, Київська, Личаківська, Куліша, Сихівська, Осмомисла, Шпитальна, Коперника, Джерельна, Дудаєва, Замарстинівська, Староєврейська.


Нагадуємо, що для встановлення рекламної конструкції необхідно погодити проект і отримати дозвіл на її встановлення від виконавчого комітету Львівської міської ради, а у разі закінчення терміну дії дозволу на рекламну конструкцію – продовжити її відповідно. В іншому випадку – реклама вважається незаконною і підлягає демонтажу.   
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.