Сегодня: Понедельник, 06 Апреля 2020 года
Общество

У Львові відбудеться круглий стіл з питань захисту персональних даних

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10086
У Львові відбудеться круглий стіл з питань захисту персональних даних
23 липня в академічному корпусі УКУ в ауд. 405, відбудеться круглий стіл на тему «Захист персональних даних в Україні: виклики та перспективи розвитку».


Про це 032.ua повідомили у прес-службі Львівської міської ради.


В рамках заходу обговорять питання поточного стану захисту персональних даних в Україні, особливості та проблеми правового регулювання цієї сфери та основні шляхи вдосконалення системи захисту персональних даних.


До участі у круглому столі запрошують представників практичного юридичного середовища та осіб, які працюють в сфері захисту персональних даних.


Захід триватиме з 12:00 до 13:30 год.


Кількість місць обмежена, тому для отримання запрошення необхідно зареєструйтеся ТУТ.


Зазначимо, що круглий стіл відбудеться в межах реалізації спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні».


Читайте також: у Львові викрили 19-річного молодика, який продавав облікові дані користувачів мережі інтернет.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.