Сегодня: Понедельник, 06 Апреля 2020 года
Общество

У зоні бойових дій загинув мешканець Львівщини - Юрій Місько

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   11420
У зоні бойових дій загинув мешканець Львівщини - Юрій Місько
Чоловік був призваний в рамках часткової мобілізації 27.01.2015 року і загинув в боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України.


Як повідомляє Турківська районна державна адміністрація, Юрію Місько було 27 років. Чоловік служив в 79 аеромобільній бригаді і загинув в результаті вибуху в районі виконання завдань підрозділом в Донецькій області у понеділок, 20 липня. 


У зв'язку із загибеллю земляка, у Турківському районі Львівської області оголосили триденну жалобу. 


Поховають Героя в м.Турка 23 липня 2015 року


Нагадаємо, що у вівторок, 22 липня, на Личаківському кладовищі у Львові поховають Владислава Домченка, який загинув в зоні бойових дій


Читайте також: 20 липня у Стрию провели в останню дорогу Володимира Василевського, який загинув на передовій 17 липня (ФОТО)

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.