Сегодня: Среда, 08 Апреля 2020 года
Общество

На Львівщині упродовж чотирьох днів за порушення правил перевезення оштрафували 18 фур

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9152
На Львівщині упродовж чотирьох днів за порушення правил перевезення оштрафували 18 фур
В області триває перевірка руху великовагового автотранспорту. Відтак, лише за минулий тиждень, обласне управління Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті зафіксувало 18 порушень.


Про це 032.ua повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації.


Серед порушників – здебільшого українські перевізники, оскільки, як правило, європейські компанії дотримуються усіх встановлених норм


Як розповів начальник обласного Управління Укртрансінспекції Сергій Небесний, серед порушників – здебільшого українські перевізники, оскільки, як правило, європейські компанії дотримуються усіх встановлених норм.


“Порушення допускають ті, які працюють лише на нашому внутрішньому ринку. Відтак, найчастіше не проходять габаритно-ваговий контроль фури, які обслуговують кар’єри, та зерновози”, — зауважує Сергій Небесний.


Зазначимо, що через відсутність дозволів на перевезення вантажів з перевищенням установлених габаритно-вагових параметрів кожного порушника оштрафовано на 1 700 грн., що дозволило скерувати до місцевих бюджетів 30 600 грн.


Окрім цього, за проїзд цих транспортних засобів автомобільними дорогами області також стягнено плату на загальну суму 5 720 євро.


Нагадаємо, що з 13 липня Управління Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті у Львівській області відновило перевірки великовагового автотранспорту,  а також автотранспортних підприємств, які здійснюють приміські та міжміські пасажирські перевезення. 
В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.