Сегодня: Среда, 08 Апреля 2020 года
Общество

«На Львівщині деякі пости екстреної медичної допомоги не забезпечені кадрами», - лікар

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   11961
«На Львівщині деякі пости екстреної медичної допомоги не забезпечені кадрами», - лікар
Через брак ставок у Львівській області є пункти ЕМД, які не мають повного укомплектування бригад. Відтак, карета «швидкої» може пустувати півдня, адже не має достатньої кількості ставок для забезпечення її роботи.


Про це у коментарі 032.ua повідомив головний лікар Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко.


Ми не маємо кадрів, котрі б працювали в пункті смт.Стрілки до п’ятої години, оскільки, там є лише 3, 25 ставки, а має бути 4, 75


За його словами, в пунктах екстреної медичної допомоги, які в 2013 році прийняті з районного на обласний бюджет є значне недоукомплектування медичним персоналом.


«Тобто є такі пункти, які інколи потрібно закривати, тому що не вистачає ставок для забезпечення медперсоналом. Наприклад, в нас є таке смт. Нові Стрілища Жидачівського району, і там стоїть пост «швидкої» допомоги, який спочатку був при амбулаторії. Колись в них до 17 год виклики обслуговувала амбулаторія, а після 17 год – заступала на ніч «швидка» допомога.


Зараз цю «швидку» передали нам в обласне підпорядкування, яка так як би має працювати з 17 год. Відповідно, ми не маємо кадрів, котрі б працювали до п’ятої години, оскільки, там є лише 3, 25 ставки, а має бути 4, 75. Та й самі працівники амбулаторії відмовляються обслуговувати «швидку», як це було раніше, мотивуючи тим, що це вже не входить у їхні обов’язки», – розповідає Юрій Пацюрко.


Тому, аби хоч якось забезпечити цілодобовий режим «швидкої», головний лікар Центру ЕМД Львівщини каже, що виклики до п’ятої години у смт. Нові Стрілища обслуговує карета м. Ходорова, а новострілківська машина в цей час просто закрита в гаражі, бо не має кому працювати.


На жаль, місцева влада району, поки не зайшла вихід, як забезпечити ставками пункт смт. Нові Стрілища у повному обсязі. Та й самі медики не змозі самостійно закрити брак кадрів, адже хто ж буде працювати безкоштовно, тим паче на такій складній та напруженій роботі.


Читайте також: на Львівщині обладнали 56 "швидких" GPS-навігаторами.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.