Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Общество

У Львові для осіб, які перенесли інсульт запрацювала спеціалізована програма

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9086
У Львові для осіб, які перенесли інсульт запрацювала спеціалізована програма
З 1 липня у Львові діє Програма реабілітації осіб, які перенесли інсульт. Відповідне рішення прийняли на сесії міськради.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі Львівської міської ради.


Важливою умовою зарахування особи до Програми є відсутність в особи інвалідності


Основними завданням Програми є забезпечення загального оздоровлення організму, поліпшення функцій органів і систем, порушених хворобою, розвиток і закріплення моторних навичок та покращення якості життя у осіб, які перенесли інсульт.


У межах реалізації програми реабілітаційні послуги надаватиме Львівський міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів, що на вул. Хуторівка, 38.


Для участі у Програмі особа, яка перенесла інсульт, або її законний представник, письмово звертається за зареєстрованим місцем проживання до відділу соціального захисту та подає наступні документи:


1) Заяву про надання реабілітаційних послуг, у якій заявник обов’язково повинен зазначити про згоду на обробку його персональних даних у частині перевірки наявності/відсутності у заявника інвалідності.


2) Висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про необхідність надання реабілітаційних послуг (зокрема, проведення реабілітації за допомогою гідрокінезотерапії).


3) Паспорт або інший документ, що посвідчує особу.


4) Документ, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (паспорт – для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).


Важливою умовою зарахування особи до Програми є відсутність в особи інвалідності.


За консультаціями та для подання заяви на надання реабілітаційних послуг слід звертатись у відділи соціального захисту:
Галицький:
тел.: 261-44-50
(вул. Ф. Ліста, 5)


Личаківський:
тел.: 235-71-62
(вул. Театральна, 10)


Залізничний:
тел.: 295-82-28
(вул. І. Виговського, 34)


Франківський:
тел.: 237-50-81
(вул. Генерала Т. Чупринки, 85)


Шевченківський:
тел.: 252-28-40
(вул. В. Липинського, 11)


Сихівський:
тел.: 254-64-80
(просп. Червоної Калини, 66)
Нагадаємо, у червні цього року, ухвалою сесії Львівської міської ради від 19.06.2015 № 4775 було затверджено Програму реабілітації осіб, які перенесли інсульт, на 2015-2016 роки. Ухвала вступила в дію з 1 липня та дозволила якісно покращити соціальний захист мешканців міста, які перенесли інсульт.


Читайте також: Профілактика артеріальної гіпертензії: ТОП-5 порад від головного кардіолога Львова Валентини Коваль.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.