Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Общество

На Львівщині вирішили збудувати одразу три сміттєпереробні заводи (ФОТО)

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   11466
На Львівщині вирішили збудувати одразу три сміттєпереробні заводи (ФОТО)
У середу, 30-го травня, у Львівській ОДА оголосили переможців конкурсу з визначення інвестора для будівництва сміттєпереробного комплексу. 


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Члени конкурсної комісії підтримали пропозицію заступника голови ОДА Ірини Гримак та визнали переможцями всі три компанії, які потрапили в другий етап конкурсу.


На Львівщині вирішили збудувати одразу три сміттєпереробні заводи (ФОТО)


Отож, будувати завод на теренах Львівської області будуть такі компанії:  

"ІЕК", яка претендує на будівництво заводу на ділянці у с.Бронниці, Дрогобицького району. 
ТзОВ "Вейст Менеджмент Системс", претендує на ділянку у Миколаївському районі («Сірка»).
ТзОВ "Глассворк технолоджі", теж зацікавлене в ділянці в Миколаївському районі,Тепер переможці ще мають провести консультації із громадами та отримати від них дозвіл на будівництво сміттєпереробного комплексу.  Учасники комісії вирішили, що з 15 червня до 15 липня на Львівщині відбудуться громадські слухання у всіх громадах області, де є потенційні ділянки для будівництва заводу.


На Львівщині вирішили збудувати одразу три сміттєпереробні заводи (ФОТО)


Цікаво, що у Львівській ОДА вирішили розширити список земельних ділянок, які виснажені хімічними підприємствам області і потенційно придатні для будівництва заводу.


Нагадаємо, 7 лютого завершився перший етап конкурсу з вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів з утилізації ТПВ на Львівщині. До цього часу тендерну документацію отримали 20 різних компаній, але на тендер подалося 5 різних компаній, які подали власне шість пропозицій.


Як раніше писав 032.ua, у грудні 2016 року голова Львівської ОДА Олег Синютка підписав розпорядження про оголошення конкурсу на вибір інвестора для будівництва комплексу з утилізації твердих побутових відходів у Львівській області.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.