Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Общество

«У Львові є загроза введення надзвичайного стану» - мер Львова, Андрій Садовий (відео та фото)

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10746
«У Львові є загроза введення надзвичайного стану» - мер Львова, Андрій Садовий (відео та фото)
Сьогодні, 15 травня міський голова Львова скликав позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо захоронення твердих побутових відходів зі Львова.


Садовий зазначив, що міста області меморандум щодо вивезення ТПВ підписали, але ця угода діє тільки на папері.


«У Львові є загроза введення надзвичайного стану» - мер Львова, Андрій Садовий (відео та фото)

«Температура на сьогоднішній день складає 20 градусів і, ймовірно, що і надалі буде така ж. В нас є серйозна проблема — немає куди вивозити сміття. Це вже неможливо терпіти. Гори сміття повсюди, вже чути неприємний запах. А щурі і мухи? Це дуже небезпечно» - зазначив Андрій Садовий.

«Підвищення температури загрожує спалахом кишкових інфекцій. Якщо ще з щурами ми можемо давати якусь раду, то з мухами, найбільшими збудниками інфекцій, ми ради дати не можемо. Тому потрібно, аби кожен в першу чергу дбав про власну гігієну, аби не захворіти важкою недугою» - додав Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.
Як додала директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна розповіла, зараз у Львові проводиться дератизація, щоб уникнути збільшення популяції щурів.
«Ми проінформували всі відповідні служби, щоб бути готовими до наступних кроків. А наступний крок — оголошення надзвичайного стану. На жаль, я не можу зробити цього сам, я можу лише інформувати всіх, що у нас критична ситуація. Такі питанян може вирішувати лише держава. Місто не має права вирішувати такі запитання» - зазначив Андрій Садовий

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.