Сегодня: Четверг, 05 Декабря 2019 года
Общество

«У Львові є загроза введення надзвичайного стану» - мер Львова, Андрій Садовий (відео та фото)

•   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10723
«У Львові є загроза введення надзвичайного стану» - мер Львова, Андрій Садовий (відео та фото)

Сьогодні, 15 травня міський голова Львова скликав позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо захоронення твердих побутових відходів зі Львова.

Садовий зазначив, що міста області меморандум щодо вивезення ТПВ підписали, але ця угода діє тільки на папері.

«Температура на сьогоднішній день складає 20 градусів і, ймовірно, що і надалі буде така ж. В нас є серйозна проблема — немає куди вивозити сміття. Це вже неможливо терпіти. Гори сміття повсюди, вже чути неприємний запах. А щурі і мухи? Це дуже небезпечно» - зазначив Андрій Садовий.

«Підвищення температури загрожує спалахом кишкових інфекцій. Якщо ще з щурами ми можемо давати якусь раду, то з мухами, найбільшими збудниками інфекцій, ми ради дати не можемо. Тому потрібно, аби кожен в першу чергу дбав про власну гігієну, аби не захворіти важкою недугою» - додав Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.
Як додала директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна розповіла, зараз у Львові проводиться дератизація, щоб уникнути збільшення популяції щурів.
«Ми проінформували всі відповідні служби, щоб бути готовими до наступних кроків. А наступний крок — оголошення надзвичайного стану. На жаль, я не можу зробити цього сам, я можу лише інформувати всіх, що у нас критична ситуація. Такі питанян може вирішувати лише держава. Місто не має права вирішувати такі запитання» - зазначив Андрій Садовий

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.