Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Общество

На Львівщині відновив роботу Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9518
На Львівщині відновив роботу Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат
Сьогодні на Львівщині офіційно  відновили виробництво на одному з найбільших підприємств целюлозно-паперової промисловості України – ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат».

Як інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА, завод не працював 2,5 роки.


«Інвестовано понад мільйон доларів, водночас робочими місцями забезпечено вже півтисячі людей. У найближчий час працевлаштують 750 чоловік», ― зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка у Фейсбуці.


Нагадаємо, що єдиний в Україні виробник газетного паперу припинив роботу у жовтні 2014 року. Це було пов’язано з тим, що працівникам постійно затримували видачу зарплати, скорочували штат.
Окрім газетного паперу, Жидачівський ЦПК займався також виробництвом картону, гофрокартону і паперової та картонної тари.


Зараз на комбінаті працює 539 осіб.
Читайте також на нашому сайті:


На вулиці Шевченка внаслідок ДТП заблокований рух трамваїв: фото з місця події

Куди піти з дитиною у Львові: ТОП-8 цікавих місць для розваг

Китайці планують збудувати сміттєспалювальний завод на Львівщині


www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.