Сегодня: Понедельник, 20 Января 2020 года
Общество

Львів досі не підписав угоди із містами області, які погодились приймати львівське сміття

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8486
Львів досі не підписав угоди із містами області, які погодились приймати львівське сміття
Влада Львова веде переговори з іншими міста на території Львівської обласі, які підписалися під меморандумом щодо прийому ТПВ.


Про це 03.ua повідомили у прес-службі міськради Львова.


Так, за словами мера міста Андрія Садового, наразі ТПВ із нашого імста перевізники вивозять в інші регіони України, з якими раніше було домовлено про співпрацю.


цього тижня будемо укладати конкретні угоди


"Наразі ще угоди не підписані, ми лише підписали Меморандум, де ми визначили міста, об’єм і цього тижня будемо укладати конкретні угоди. З містами ведемо дискусії, бо в деяких містах є рішення сесій, які суперечать Меморандуму", - зазначив Садовий.


Як відомо, 21-го квітня у Львові відбулося підписання меморандуму про співпрацю між ЛМР, ЛОДА, Львівською облрадою та органами місцевого самоврядування щодо поводження з ТПВ, які утворюються у Львові. Згідно з документом, 19 міст на території Львівщини впродовж наступних 2 років будуть приймати сміття зі Львова на своїх полігонах. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.