Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Общество

Синютка не вірить, що у Львові збудують сміттєпереробний завод

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10035
Синютка не вірить, що у Львові збудують сміттєпереробний завод
Губернатор Львівщини Олег Синютка має великі сумніви щодо спроможності влади у Львові збудувати сміттєпереробний завод.


Про це Олег Михайлович сказав в інтерв’ю виданню "Інтерфакс-Україна", інформує сайт 032.ua.


"Завжди велике можуть зробити ті, хто зробив щось маленьке. А поки що є проблеми навіть у дрібницях", - зауважив очільник області.


Крім того, за словами Синютки, в нього була відверта розмова  з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон щодо проекту заводу з переробки відходів для Львова, який готують фахівці французької компанії  "Egis".


"Мені дуже хотілося б, щоб це не були гроші, викинуті на вітер, а щоб це був хоча б якісний документ", - розовів Олег Синютка.


Нагадаємо, що на початку березня цього року Львів та французька компанія Egis уклали договір щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища  і проекту нового комплексу з переробки ТПВ. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.