Сегодня: Четверг, 05 Декабря 2019 года
Общество

У Львові знову сміттєвий колапс: в мерії визнали свою безпорадність і просять допомоги

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10994
У Львові знову сміттєвий колапс: в мерії визнали свою безпорадність і просять допомоги
Всі полігони для Львова закриті.


Як розповів під час брифінгу із журналістами директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак, наразі інші області відмовляються укладати договори зі Львовом про вивіз ТПВ,  інформує кореспондент сайту 032.ua.


Про свою неготовність і далі приймати вантажівки зі сміттям вже заявили на Львівщині, адже там полігони просто нездатні приймати таку кількість сміття зі Львова. Ситуація вже є критичною, і з кожним днем буде тільки погіршуватись. 


"Я звертаюсь за допомогою до інших областей України аби вони допомогли із вивозом сміття. Необхідно укласти договори на рік-півтора, коли буде побудований сміттєсортувальний комплекс або новий полігон", - заявив Бабак.


Втім, станом на сьогодні жодного прогресу в цьому питанні так і немає. За інформацією Бабака, ніхто із керівництва полігонів в інших регіонах України не виявив бажання співпрацювати.


Читайте також на нашому сайті: 


На вулицях Львова невідомі порозкидали сміття з контейнерів і підпалили його ( ФОТО).


Скандал у львівській школі: у навчальному закладі не раді дитині, яка хворіє на аутизм (ВІДЕО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.