Сегодня: Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Общество

Синютка запропонував Садовому ще одну земельну ділянку, де можна побудувати сміттєпереробний завод

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9983
Синютка запропонував Садовому ще одну земельну ділянку, де можна побудувати сміттєпереробний завод
Львівська ОДА повторно запропонувала земельну ділянку Львівській міськраді, де можна побудувати завод з утилізації ТПВ.


За інформацією прес-служби Львівської ОДА, міськраді пропонується земельна ділянка біля села Добряни Миколаївського району, що за 28 кілометрів від Львова.


Загальна площа землі 100 га, за категорією – це землі промислового призначення вапнякового характеру і не придатні для сільськогосподарського використання.


Нагадаємо, це вже друга земельна ділянка, яку ЛОДА пропонує міськраді для будівництва сміттєпереробного комплексу. 


Як раніше писав 032.ua, 27 січня цього року, за дорученням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, керівництво Львівської області передало Львову земельну длянку на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка», для споруження там сміттєпереробного комплексу. 


Для дослідження нормативних вимог до облаштування полігону та будівництва об’єктів поводження з твердими побутовими відходами на територі "Сірки", міський голова Львова створив науково-експертну групу, яка проводила дослідження земельної ділянки. За висновками комісії, ця ділянка є непридатною для розміщення там сміттєпереробного комплексу. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.