Сегодня: Среда, 22 Января 2020 года
Общество

Цьогоріч у Львові відремонтують шість трамваїв та три тролейбуси

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   8857
Цьогоріч у Львові відремонтують шість трамваїв та три тролейбуси
Впродовж трьох-чотирьох місяців відремонтують усі трамваї та тролейбуси.

Як зазначили у прес-службі Львівської міської ради, ремонт передбачає повну модернізацію крісел, цілковиту заміну підлоги, заміну шиб на тоновані, що відповідають сучасним стандартам, відновлення та фарбування поруччя, монтаж світлодіодних ламп для рівномірного освітлення салону, ремонт системи обігріву салону, модифікацію форми кабіни водія, а також обшивку кузова довговічним алюмо-композитним матеріалом.

До того ж на кожному модернізованому трамваї та тролейбусі будуть розміщені по три електронні вказівники маршрутів.
Зокрема, у рамках пілотного проекту оновлення трамваїв та тролейбусів, який стартував минулого року, два тролейбуси та один трамвай будуть повністю модернізовані у 2017 році.


«Вартість запланованих робіт буде визначена відповідно до актів. З огляду на кошторис попереднього періоду, можна припустити, що бюджет модернізації одного трамвая може скласти близько 680 тис. грн., тролейбуса – 500 тис. грн. Ремонтні роботи із середнього відновлення коштуватимуть близько 250 тис. грн., капітальний ремонт коштуватиме орієнтовно 450 – 500 тис. грн.», - розповіли у ЛКП «Львівелектротранс».

Читайте також на нашому сайті:

У Львові понад 200 майданчиків для сміття є переповнені
у Львові розпочали роботи з продовження трамвайного маршруту №8.

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.