Сегодня: Понедельник, 20 Января 2020 года
Общество

Юридичний департамент ЛМР проведе інвентаризацію ринку «Привокзальний»

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9866
Юридичний департамент ЛМР проведе інвентаризацію ринку «Привокзальний»
Юридичний департамент Львівської міськради має провести інвентаризацію ринку «Привокзальний»


Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради, інформують у прес-службі ЛМР.


За словами директора юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич, відповідно до рішення юридичному департаменту ЛМР функцій замовника на проведення інвентаризація та топографічної зйомки ринку «Привокзальний», що на вул. А.Горської, 2, для завершення роботи комісії та прийняття рішення, щодо врегулювання проблемної ситуації, яка склалася на ринку.


Нагадаємо, що у четвер, 2 березня, у Львові пікетували міськраду. Люди вимагають провести інвентаризацію Привокзального ринку та знизити ціну на оренду павільйонів.


Сьогодні частина ринку «Привокзальний» є приватизованою, частина перебуває в комунальній власності і  уже кілька років триває конфлікт між керівництвом та орендарями.


Читайте також  на нашому сайті: Французький уряд надасть Львову грант у розмірі 650 тис євро на проектну документацію щодо закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.