Сегодня: Четверг, 05 Декабря 2019 года
Общество

Через скарги мешканців у ЛОДА візьмуться перевіряти правильність нарахування платежів "Львівгазу"

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9886
Через скарги мешканців у ЛОДА візьмуться перевіряти правильність нарахування платежів "Львівгазу"
В Львівській ОДА створять робочу групу для перевірки правильності нарахувань ТОВ "Львівгаз збут" за спожитий населенням природний газ. 


Відповідне доручення департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства дав голова Львівської ОДА Олег Синютка, інформує прес-служба ЛОДА.


За словами директора департаменту Назарія Романчука, робочу групу створюють через численні скарги, які надходять у Львівську ОДА, щодо неправильності виставлення рахунків населенню за спожитий природний газ працівниками ТОВ "Львівгаз збут".


Усіх мешканців, які мають зауваження до діяльності ТОВ "Львівгаз збут", закликають телефонувати на гарячу лінію області 112 і повідомляти про це.


Нагадаємо,  що львів’янам, які отримують субсидію, безкоштовно встановлять лічильники.


Читайте також на нашому сайті:


Ями, роздовбані бордюри: як виглядає сьогодні вулиця Княгині Ольги (ФОТО).www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.