Сегодня: Пятница, 06 Декабря 2019 года
Общество

Військовий прокурор Західного регіону отримав ордер на трикімнатну квартиру у Львові

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10614
Військовий прокурор Західного регіону отримав ордер на трикімнатну квартиру у Львові
Таке рішення затвердив виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 24 лютого.


Про це передає кореспондент 032.ua

Згідно з цим рішенням, Військовий прокурор Західного регіону Олег Сенюк, отримав квартиру площею у 93,3 м2 на вулиці Інструментальній.


У рішенні зазначається, що він є полковником юстиції, зареєстрований при КЕВ, з 29 січня 2016 року стоїть на квартирній черзі за місцем служби і має право на першочергове одержання житла, враховуючи те, що в нього багатодітна сім’я.


Додамо, що в рішенні не вказане прізвище прокурора, але таку посаду має одна людина – Олег Сенюк, решта працівників прокуратури мають посади заступників військового прокурора, начальників відділів тощо.


Також у рішенні зазначається, що квартира належить військовій прокуратурі Західного регіону. Олег Сенюк очолює військову прокуратуру Західного регіону з 2015 року.

Нагадаємо, як раніше писав 032.ua учасники АТО отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Львова.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.