Сегодня: Пятница, 06 Декабря 2019 года
Общество

У Львові продовжують пошук нової ділянки під сміттєсортувальний комплекс: сподіваються на допомогу області та держави

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8311
У Львові продовжують пошук нової ділянки під сміттєсортувальний комплекс: сподіваються на допомогу області та держави
Сьогодні, 22 лютого, міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що місто вже проіфнормувало уряд та керівництво області про результати роботи експертної групи, яка досліджувала земельну ділянку на Яворівщині для будівництва там смітєсортувального комплексу.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


"На жаль, ми не можемо силами міста зробити те, що має зробити держава. Ми очікуємо, що буде координація дій всіх державних служб і буде визначена територія, яка однозначно буде готова, щоб там розміщувати новий полігон для Львівської області. Ми говоримо не тільки про місто Львів, але й про ті райони, які сьогодні не мають, куди вивозити відходи.Ми очікуємо, що Обласна державна адміністрація цю роботу скоординує, буде виділена ділянка, місто готове інвестувати кошти в облаштування такого полігону", - розповів Садовий.


Нагадаємо. що нещодавно стало відомо, що ділянка на Яворівщині, яку за дорученням глави уряду Володимира Гройсмана було виділено місту, не підходить для будівництва та експлуатації сміттєсортувального комплексу. 


Читайте також на нашому сайті: 


Стали відомі подробиці жахливої аварії на вулиці Кульпарківській.


У Львові під легковиком провалився асфальт (ФОТО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.