Сегодня: Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Общество

У Львові відбулось розкриття конкурсних пропозицій на визначення перевізників автобусних маршрутів

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9394
У Львові відбулось розкриття конкурсних пропозицій на визначення перевізників автобусних маршрутів
20 лютого у Львові відбулося засідання конкурсного комітету на визначення перевізників на автобусні маршрути міста.


Під час засідання було відкрито конверти №2 - інформація про об’єкти конкурсу, повідомляють у прес-службі Львівської міськради.


"Відповідно до встановлених правил, визначення перевізника на автобусний маршрут відбувається у два етапи, - розповідає директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич. - Під час першого етапу було подано конверти з інформацією про можливість перевізника брати участь у конкурсі і виконувати усі вимоги, які поставили організатори. Ці конверти були подані раніше і відкриті організатором конкурсу. Станом на сьогодні ми вже маємо інформацію про кількість транспортних засобів, ліцензійні картки і готовність чи не готовність учасників конкурсу виконувати поставлені вимоги".


За словами Гелени Пайонкевич, конверти №2, які  - це інформація про об’єкти конкурсу. Тобто на які об’єкти конкурсу, а їх є чотири, подавався той чи інший кандидат для участі в конкурсі.


"Буквально за годину до засідання конкурсного комітету ми отримали ухвалу окружного адміністративного суду, де ТзОВ «Фіакр», який є учасником конкурсу і подався на два об’єкти конкурсу, висловлює незгоду з формуванням об’єктів формування маршрутів. Відповідно, було заборонено конкурсному комітету розглядати питання стосовно об’єкту №1, який є найбільшим об’єктом.


Отож, є певні вимоги і підстави, коли учасник може бути недопущений до подальшої участі в конкурсі: це незабезпечення певної кількості автобусів на маршруті, також має бути певна кількість автобусів для осіб з фізичними можливостями. Є також інформація, що деякі учасник конкурсу подали ті самі транспортні засоби, які вже використовують на обласних маршрутах при участі в конкурсі на міські перевезення. Це є підставою недопущення їх до участі в конкурсі. Тобто вся ця інформація має бути перевірена», - зазначила Гелена Пайонкевич.


Додамо, що у зв’язку з бажанням членів конкурсного комітету детально ознайомитися з документами наданими перевізниками на конкурс, було прийнято рішення перенести засідання.


Нагадаємо, 5 січня управління транспорту Львівської міськради оголосило конкурс на визначення перевізників на 46 маршрутів. 


Із складом конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування можна ознайомитись ТУТ.


Як раніше писав 032.ua, 31 січня, виконавчий комітет прийняв рішення про затвердження проекту нового договору, який укладуть з перевізниками після конкурсу на 46 автобусних маршрутів.


Додамо, що члени конкурсного комітету з визначення перевізників на 46 автобусних маршрутах Львова мали ряд зауважень до проекту угод з перевізниками.Читайте також на нашому сайті:


У Львові зник безвісти 40-річний косівчанин Степан Томенко.


Альтернатива Буковелю: де можна покататися на лижах і сноуборді, не виїжджаючи із Львівської області.


У Львові запрацювало "Яндекс.Таксі".

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.