Сегодня: Понедельник, 20 Января 2020 года
Общество

У Львові планують збудувати автомобільний міст над залізницею між вулицями Шевченка і Ковча

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8362
У Львові планують збудувати автомобільний міст над залізницею між вулицями Шевченка і Ковча
Проект будівництва автомобільного моста, який з’єднає вулиці Шевченка – Ковча, буде у квітні.Як зазначили у прес службі Львівської міськради, посилаючись на слова в.о. начальника інженерного управління ЛМР Олександра Одинця, проект будівництва нового автомобільного моста, який з’єднає вул. Шевченка – Ковча, буде готовий у квітні.


«У бюджеті розвитку Львова передбачено 10 млн грн на будівництво нового шляхопроводу. Проектант «Єврокон Україна» запевняє, що проект буде готовий у квітні», – розповів Олександр Одинець.

Новий автомобільний міст збудують над залізницею між вул. Шевченка і Ковча. Відтак, у майбутньому, коли буде проводитись реконструкція існуючого шляхопроводу на вул. Шевченка - Ковча, цей міст дозволить скерувати туди транспортні потоки і не заблоковувати рух транспорту.


Відповідно у червні заплановано провести тендер на визначення підрядника, який будуватиме міст. І вже після цього влітку планують розпочати роботи з будівництва.Читайте також на нашому сайті:

На вулиці Городоцькій,154 сталася потужна ДТП: є потерпілі 
У Львові на Окружній трапилась потрійна ДТП: фото з місця аварії
У Винниках поблизу ресторану "Святослав" вбили чоловікаwww.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.