Сегодня: Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Общество

Львів’янам, які отримують субсидію, безкоштовно встановлять лічильники: відеокоментар

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   8481
Львів’янам, які отримують субсидію, безкоштовно встановлять лічильники: відеокоментар
Мешканцям Львова, які мають субсидії, встановлять прилади обліку холодної і гарячої води.


Відповідне рішення сьогодні, 10 лютого, затвердив виконавчий комітет Львівської міської ради, інформує кореспондент 032.ua.


За словами в.о. начальника управління інженерного господарства ЛМР Олександра Одинця, таке рішення зумовлено тим, що держава не відшкодовує повної оплати за холодну і гарячу воду згідно з встановленими нормами.


"Наприклад, якщо соціальна норма гарячої води на одну особу в місяць у Львові становить 5,4 м3, то держава відшкодовує мешканцю субсидію вартістю лише за міністрів 1,6 м3. Цю різницю до листопада відшкодовував мешканець, але зараз, відповідно до Постанови Кабінету, різницю мають відшкодовувати з місцевого бюджету.  Відповідно до проведених підрахунків це 2 млн. 460 тис. грн. в місяць. Тому було прийнято рішення, встановити прилади обліку холодної і гарячої води там мешканцям, які маючи субсидії, не мають обліку. Загалом планується встановити близько 10 тис. приладів обліку холодної і гарячої води", - зазначив Олександр Одинець. 


Відеокоментар Олександра Одинця з цього приводу:
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.