Сегодня: Пятница, 06 Декабря 2019 года
Общество

Синютка зустрівся із мешканцями різних районів Львова та області, які вимагали ліквідувати майданчики з перевантаження сміття

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9249
Синютка зустрівся із мешканцями різних районів Львова та області, які вимагали ліквідувати майданчики з перевантаження сміття
У суботу голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із мешканцями різних районів Львова та області, які вимагали ліквідації майданчиків з перевантаження сміття у межах населених пунктів.


За інформацією прес-служби Львівської ОДА, участь у громадських зборах взяли мешканці вул. Шевченка (Рясне І та Рясне ІІ), вул. Карла Мікльоша, Білогорщі, мікрорайонів Лавандівка та Сихів, села Рясна-Руська Яворівського району, а також директор департаменту  екології та природних ресурсів ОДА Руслан Гречаник та начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.


"Зокрема, громада виступила з вимогою не допустити завезення та нагромадження сміття, а також демонтувати незаконно встановлені сміттєперевантажувальні лінії на вулицях Шевченка, 327г та Стрийській, 193", - розповів Руслан Гречаник.


За результатами зустрічі голова ОДА доручив департаменту екології та природних ресурсів, Державній архітектурно-будівельній інспекції у Львівській області та Державній екологічній інспекції у Львівській області з'ясувати законність встановлення сміттєперевантажувальних майданчиків і сміттєпресувальної лінії на території міста, перевірити наявність відповідних дозволів і погоджень, провести державних контроль дотримання всіх екологічних норм для запобігання негативного впливу на довкілля об'єктів підвищеної екологічної небезпеки.


Нагадаємо, через критичну ситуацію із вивозом сміття у Львові, у районах міста розмістять перевантажувальні станції, де відбуватиметься брикетувати сміття.


Відповідне рішення  у четвер, 19 січня, ухвалили депутати Львівської міськради під час позачергового пленарного засідання.


Ухвала, яку прийняли депутати передбачає, що місто матиме свої станції перевантаження в різних районах Львова. Загалом таких станцій буде п'ять. На цих станціях буде розташоване обладнання, яке брикетуватиме сміття, зменшуючи його по об’єму у шість разів.


Ось адреси, де мають бути розміщені тимчасові майданчики для перевантаження та брикетування сміття:


вулиця Стрийська, 193.


вулиця Городоцька 280.


вулиця Пластова 13.


вулиця Шевченка 327 г.


вулиця Персенківка 19.


Також депутати виділили додаткові кошти ЛКП "Львівспецкомунтранс" у розмірі 97 млн гривень, щоб закупити обладнання для брикетування сміття.Читайте також на нашому сайті:


В Україні починають впроваджувати страхову медицину: все, що треба знати львів’янам про медичну реформу.


Операція «Врятувати Львів від сміття»: у місті почали створювати стратегію поводження з ТПВ.


Читаємо разом: ТОП-5 книг від Брії Блессінг.


ТОП-8 мобільних додатків, що стануть у нагоді кожному львів'янину.

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.