Сегодня: Четверг, 05 Декабря 2019 года
Общество

У Львові не розуміють, чому люди виступають проти облаштування сміттєсортувальних комплексів у районах міста

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10606
У Львові не розуміють, чому люди виступають проти облаштування сміттєсортувальних комплексів у районах міста
Напередодні львів’яни активно та голосно відстоювали свою позицію проти облаштування у місті сміттєсортувальних комплексів. Втім, дії львів’ян у мерії викликають лише подив та нерозуміння.


Як розповів у коментарі журналістам начальник департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури Сергій Бабак, подібні пресувальні лінії існують у багатьох містах Європи, і для європейців це досить звична практика.


"Якщо для європейських міст це нормальна практика, то чому у Львові не має право це бути? Коли наші опоненти кажуть, що щось не так, вони взаєм не пропонують нічого конкретного. В усіх містах Європи є сортувальні комплекси і заводи. І це нормально. Вибачте, це загальні речі, якими вже всі давно користуються", - сказав Бабак.


Водночас, посадовець не надав однозначної відповіді на питання журналіста про те, чи відмовиться влада від облаштування пресувальних ліній, якщо у Львові й надалі продовжаться протести львів’ян.


"Я, і всі інші посадовці, діють відповідно до хувал сесії та рішення виконавчого комітету. Будуть рішення, будемо виконувати", - зазначив Сергій Бабак.


Нагадаємо, що впродовж 24-25 січня, у Львові відбулася хвиля акцій протесту, у зв’язку із облаштування у 5-ти районах міста пресувальних станцій. Люди блокували дороги та закликали владу відмовитись від такої ідеї. 


Читайте також на нашому сайті: 


У Львові відбудеться автопробіг пам’яті Кузьми "Скрябіна".


У Львові почали курсувати нові низькопідлогові автобуси.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.