Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Общество

До стабілізації тіла полігону у Грибовичах у Львові хочуть залучити "надзвичайників"

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9261
До стабілізації тіла полігону у Грибовичах у Львові хочуть залучити "надзвичайників"
Під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами мер Львова заявив, що на сміттєвому полігоні у Грибовичах є реальна загроза зсуву. Аби уникнути біди, Садовий хоче, щоби сміттєзвалище рятували працівники ДСНС.


Про це поівдомляє кореспондет сайту 032.ua


"На полігоні у Грибовичах є загроза нового зсуву. Ми це питання хотіли обговорити сьогодні на "збиранці". Вирішити цю проблему без ДСНС неможливо. Я звернувся до прем’єр-міністра, аби він підписав доручення до ДСНС, що ми змогли уникнути біди", - розповів Андрій Іванович.


Зазначимо, що сьогодні, 23 січня, після засідання міської комісії ТЕБ і НС, Садовий планував оглянути Грибовицьке сміттєзвалище. Однак розлючені мешканці Малехова та Грибовичів прогнали Садового.


Нагадаємо також, що 30 травня минулого року на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася жахлива трагедія: після гасіння пожежі на полігоні стався зсув сміття, під завалами опинилися троє рятувальників та один працівник ЛКП "Збиранка". Після довгих пошуків тіла рятувальників були знайдені, а от тіло комунальника під завалами сміття так і не знайшли.


Читайте також на нашому сайті: 


Свята закінчились: головну ялинку Львова вже розбирають (ФОТО).


Куди піти у Львові цього тижня: цікаві події з 23 по 27 січня, які варто відвідати.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.