Сегодня: Пятница, 03 Апреля 2020 года
Общество

Усі заклади охорони здоров'я у Львов стануть комунальними некомерційними підприємствами, - Володимир Зуб

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8619
Усі заклади охорони здоров'я у Львов стануть комунальними некомерційними підприємствами, - Володимир Зуб
На вимогу Міністерства охорони здоров'я України, у Львові планують перепрофілювати усі заклади охорони здоров'я у комунальні некомерційні підприємства.


Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.


Так, за його словами, вже у лютому на розгляд сесії будуть подані проекти ухвал про перепрофілювання медичних закладів міста у комунальні некомерційні підприємства.


"Медичні заклади мають заробляти гроші за надані послуги. Або за рахунок державного страхування, або за офіційну оплату мешканців міста. Для того, аби здійснювати таку господарчу діяльність, відповідно до нашого законодавства, необхідно мати статус підприємства. В медицині заробляти гроші дуже важко, тому міністерство вимагає, щоби ці підприємства мали статус некомерційних. Заклади працюють без мети отримання прибутку а для того, щоби забезпечити надання допомоги по тим цінам, які доступні для пацієнтів", - зазначив Зуб.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, першими під реорганізацію підпадають комунальні стоматполіклінки Львова.


Читайте також на нашому сайті:


Фото дня: львів'яни прикрасили синьо-жовтими стрічками пішохідний міст (ФОТОРЕПОРТАЖ).


На деяких вулицях Львова вже понад два тижні не вивозять сміття (ФОТО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.